Nota Prawna

Nota prawna

Conductix-Wampfler GmbH
Rheinstr. 27 + 33
79576 Weil am Rhein
Telefon: +49 (0) 7621-662-0
Telefaks: +49 (0) 7621-662-144
E-mail: info.de@conductix.com


Prezes:
François Bernès


Siedziba spółki:
Weil am Rhein
Sąd rejestrowy Freiburg
HRB 708108


Nr identyfikacyjny VAT:
DE 232 028 459


Osoba odpowiedzialna pod względem redakcyjnym w znaczeniu § 55 RStV (Umowy państwowej o transmisji radiowej)
François Bernès

Wyłączenie odpowiedzialności

Odpowiedzialność za treść

Conductix-Wampfler GmbH pomimo dokładnej, wewnętrznej kontroli nie bierze odpowiedzialności za aktualność, poprawność lub kompletność udostępnianych informacji. Conductix-Wampfler GmbH nie jest zobowiązana, do kontrolowania przekazanych nam lub zapisanych, obcych informacji czy też do badania okoliczności wskazujących na bezprawną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnego prawa pozostają nienaruszone. Jednak związana z tym odpowiedzialność jest możliwa dopiero od momentu znajomości konkretnego naruszenia prawa. Po zgłoszeniu takich naruszeń prawnych Conductix-Wampfler GmbH usunie niezwłocznie te treści.

Odpowiedzialność za odnośniki (linki)

Hiperłącza przekierowują na strony osób trzecich z obcymi treściami. Pomimo dokładnej kontroli Conductix-Wampfler GmbH nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści na przekierowanych stronach. Strony internetowe połączone przez link zostały sprawdzone na ewentualne naruszenie prawne w momencie ich zamieszczenia. Nielegalna zawartość w momencie zamieszczenia linków nie była widoczna. Stała kontrola stron, na które przekierowują linki, odnośnie treści jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po zgłoszeniu takich naruszeń prawnych Conductix-Wampfler GmbH usunie niezwłocznie takie linki.

Prawo autorskie

Treść niniejszej strony internetowej podlega prawu autorskiemu. Niedozwolone jest przekazywanie, zmiana, gospodarcze użycie lub stosowanie na innych stronach internetowych lub mediach. Zabronione jest jakiekolwiek powielanie, przekazywanie lub edycja bez pisemnej zgody Conductix-Wampfler GmbH. Hiperłącza prowadzące na stronę Conductix-Wampfler GmbH są wyraźnie dozwolone i pożądane. Prosimy o informację o aktywowanym hiperłączu.