Przemysł ogólny

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for several kind of industry

Rozwiązania z dziedziny energetyki i przesyłu danych są wykorzystywane w wielu miejscach – od zakładów produkcyjnych po różnego typu budynki instytucjonalne, jak np. szkoły czy muzea. Potrzeby są zróżnicowane, począwszy od prostych bębnów do przewodów z funkcją chowania, aż po bardziej wyrafinowane systemy do stanowisk roboczych. Bębny do kabli i przewodów z napędem sprężynowym dostarczają mobilne zasilanie do miejsc montażu, warsztatów w szkołach zawodowych, warsztatów samochodowych i wszędzie tam gdzie jest potrzebny dostęp do ruchomego punktu zasilania. Ergonomiczny transport narzędzi wielkowymiarowych wymaga użycia sprężyny, która będzie kontrolować ciężar. Bębny kablowe lub szyny prądowe mogą przesyłać zasilanie do wielu różnych typów urządzeń, np. platform do mycia okien lub innych maszyn użytkowych. Mobilne pojazdy i przyczepy do konserwacji często potrzebują możliwości uporżadkowania kabli i przewodów. Podobnie jest w przypadku dostawców usług, np. firm zajmujących się kształtowaniem terenu, zakładów energetycznych itp. Standardowe urządzenia elektryczne są zazwyczaj kupowane za pośrednictwem dystrybutorów urządzeń elektrycznych/przemysłowych i coraz częściej przez internet.

Conductix-Wampfler produkuje wysokiej jakości bębny do kabli i węży oraz urządzenia do podnoszenia/równoważenia i sterowania dla przemysłu ogólnego. Produkujemy całą gamę produktów, które są wytwarzane i serwisowane lokalnie na terenie Francji, Włoch, Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych.

Bębny do nawijania przewodów i kabli z napędem sprężynowym

  • Kompletna gama bębnów metrycznych do przewodów i kabli, które są produkowane lokalnie we Francji, Włoszech, Niemczech, a także bębnów zgodnych z systemem American Wire Gauge (AWG), które są produkowane na terenie Stanów Zjednoczonych. W magazynach przechowujemy standardowe konfiguracje przewidziane do natychmiastowej wysyłki!
  • Wymiary bębnów obejmują zakres od 6 m (około 20 st.) do maks. 30 m (około 100 st.) i więcej
  • Wysokiej jakości zespoły pierścieni ślizgowych do przenoszenia mocy ze źródła zasilania do przewodu na bębnie.


 Balansery sprężynowe – Do kontrolowania ciężaru ciężkich narzędzi

  • Na potrzeby rynku międzynarodowego oferujemy wysokiej jakości balansery produkcji niemieckiej.
  • Na terenie USA wprowadziliśmy na rynek haki ENDO, balansery narzędziowe, balansery pneumatyczne i dźwigniki pneumatyczne.


Wyposażenie stacji roboczych

  • Oferujemy kompletną gamę jibs, wyposażonych suwnic, szyn ceownikowych oraz systemów zasilania energii na potrzeby pomieszczeń do konserwacji i montażu.
Parking system in an office buildingParking system in an office buildingParking system in an office building
Do pobrania: 

System parkowania w budynku biurowym

Zastosowanie
System parkowania w budynku biurowym

Kraj

Republika Czeska

Miasto

Chrudim

Biuro reprezentanta

Conductix-Wampfler s.r.o.

Operator

Budynek biurowy - OC Balustráda Chrudim [K2 Investiční]

Wymagania techniczne

Przenoszenie mocy do pojazdów transportowych poruszających się na wysokich ramach i przeznaczonych do transportu samochodów osobowych

Produkt(y)

System szyn prądowych, program 0831 MultiLine

Kolektor
Zespół kolektora podwójnego

Przebieg systemu

Prostoliniowy

Długość (system)

3 x 40 m

Liczba biegunów

2 + uziom ochronny (PE)

Prąd

15 A

Napięcie

400 V

Informacje dodatkowe

Napędy z przetwornicą częstotliwości